Диск зачисний Rapide 125мм (6,4 мм)

43 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: id_20850
+380 (50) 303-05-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диски зачисні Rapide використовують для усунення різних ізьянов і шорсткостей на металевих поверхнях. Зачисний диск має товщину 6,4 мм Зовнішній діаметр цього кола 125мм,а внутрішній діаметр 22,23 мм. Такий круг зачисний призначений для роботи болгаркою діаметром 125мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rapide |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Призначення | Зачисний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Товщина | 6.4 мм |
- Ціна: 43 ₴

