Диск по металу Rapide 180мм (1,6 мм)

41,60 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: id_20822
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диски відрізні Rapide застосовуються для різання металу за допомогою болгарки. Зовнішній діаметр диска 180, а внутрішній – 22,23 мм Товщина диска 1,6 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rapid |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.6 мм |
- Ціна: 41,60 ₴


