Диск по металу Rapide 125мм (2мм)

25 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: id_20819
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диски відрізні Rapide застосовуються для різання металу за допомогою болгарки. Зовнішній діаметр диска 125мм, а внутрішній – 22,23 мм Товщина диска 2мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rapide |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь, Метал, Сталь |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
- Ціна: 25 ₴


