Бур QUADRO SDS+ 12х160 Rapide RED POINT PREMIUM

107,30 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: id_31434
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витратні матеріали торгової марки "Rapide" зарекомендували себе на світовому ринку як якісні і надійні інструменти. Бур з победитовою напайкою і хвостовиком SDS використовують для свердління з ударом за допомогою перфоратора. Даний бур застосовується для свердління отворів діаметром 12мм. Робоча частина такого бура складає 110мм, а його загальна довжина - 160 мм.
Бури RapidE QUADRO SDS+ призначені для роботи з армованим та над твердим монолітним бетоном. Такі бури виготовлені зі спеціальної інструментальної сталі та оснащені 4-ох граною (QUADRO TYPE) високоякісною твердосплавною пластиною ВК8, що дозволяє працювати за надтвердим та армованим бетоном. Мають спеціальну форму канавок S4 яка забезпечує швидкий відвід шламу.
Бури RapidE QUADRO SDS+ призначені для роботи з армованим та над твердим монолітним бетоном. Такі бури виготовлені зі спеціальної інструментальної сталі та оснащені 4-ох граною (QUADRO TYPE) високоякісною твердосплавною пластиною ВК8, що дозволяє працювати за надтвердим та армованим бетоном. Мають спеціальну форму канавок S4 яка забезпечує швидкий відвід шламу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rapid |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина робочої частини | 110 мм |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Набір | Ні |
- Ціна: 107,30 ₴



