Свердло по металу 4,5мм. Rapide Black ПОДОВЖЕНЕ Premium (1шт.)

71,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: id_27119
+380 (50) 303-05-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердла по металу марки Rapide є дуже міцними і високоякісними, так як виробляються зі спеціальною швидкорізальної сталі, до якої додається кобальт. Таке свердло має діаметр 4,5мм, загальну довжину 126мм, а робочу частину 82мм Додатково свердла по металу торгової марки Rapide обробляються нагрітим пором, роблячи свердла більш зносостійкими і збільшуючи їх термін служби. Дані свердла, залежно від діаметра, здатні свердлити метал абсолютно різної товщини. Найважливішою перевагою свердел по металу Rapide є дуже високу якість, що дозволяє їх широко застосовувати як для дрібного домашнього ремонту, так і професіоналами в різних виробництвах та будівельних проектах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rapide |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 4.5 мм |
| Довжина робочої частини | 82 мм |
| Загальна довжина | 126 мм |
| Кут заточування | 135 град. |
| Набір | Ні |
- Ціна: 71,60 ₴



