Саморіз RAL 6002 (листяно-зелений) \ 4,8х19 по дереву (250шт.)

265,50 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: id_30492
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Саморіз по дереву RAL 6002 виготовлений для кріпелення покрівлі або фасаду до металевої основи. Даний саморіз має зовнішній діаметр 4,8 мм, а довжину від початку до голівки свердла - 19мм. На відміну від покрівельних саморізів по дереву, даний саморіз має більш частий крок різьби і значно більшее свердло, що дозволяє йому надійно свердлити метал і утримуватись в ньому. Одним з важливих переваг покрівельного саморнаіза є наявність шайби з гумової вкладкою ERDM, яка не тільки збільшує притискну площа в місці кріплення, але і забезпечує гідроізоляцію кріпильного матеріалу. При виборі розміру покрівельного саморіза обов'язково потрібно розрахувати довжину різьбової частини, враховуючи товщину шайби з гумової вкладкою і довжину свердла самого самореза. Даний самонаріз має шестигранну головку розміром 8мм.
В інтернет-магазині "Будівельне кріплення" представлений широкий вибір покрівельних саморізів для металу, дерева, у різній довжині і кольоровій палітрі. При виборі кольору саморіза дуже важливо орієнтуватися на номер кольору профілю, під який підбирається саморіз. Так-як не велике відхилення від основного кольору може негативно вплинути на зовнішній вигляд покрівлі або фасаду. Найчастіше такий вид кріплення застосовують під час кріплення профнастилу та черепиці для монтажу покрівлі, фасадів і всіляких огорож до металу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шліца | Шестигранник |
| Діаметр головки | 8 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.8 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 19 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Призначення кріпильного виробу | Покрівельний, Для листового металу та металевих профілів |
| Покриття | Забарвлення |
| Стан | Новий |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Свердло |
| Форма головки кріпильного виробу | Шестигранна |
- Ціна: 265,50 ₴/упаковка
