Саморіз покрівельний RAL 6005 (т. зелений) 35мм по дереву (250шт.)

284,10 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: id_20003
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Саморіз по дереву RAL 6005 призначений для кріплення покрівлі або фасаду до дерев'яної основи. Даний саморіз має зовнішній діаметр 4,8 мм, а довжину від початку до голівки свердла - 35мм. На відміну від покрівельних саморізів по металу, даний саморіз має більш рідкісний крок різьби і значно менше свердло, що дозволяє йому надійно утримуватися в дереві. Одним з важливих переваг покрівельного саморіза є наявність шайби з гумової вкладкою ERDM, яка не тільки збільшує притискну площа в місці кріплення, але і забезпечує гідроізоляцію кріпильного матеріалу. При виборі розміру покрівельного саморіза обов'язково потрібно розрахувати довжину різьбової частини, враховуючи товщину шайби з гумової вкладкою і довжину свердла самого самореза. Даний саморіз має шестигранну головку розміром 8мм.
В інтернет-магазині "Будівельне кріплення" представлений широкий вибір покрівельних саморізів для металу, дерева, у різній довжині і кольоровій палітрі. При виборі кольору саморіза дуже важливо орієнтуватися на номер кольору профілю, під який підбирається саморіз. Так-як не велике відхилення від основного кольору може негативно вплинути на зовнішній вигляд покрівлі або фасаду. Найчастіше такий вид кріплення застосовують під час кріплення профнастилу та черепиці для монтажу покрівлі, фасадів і всіляких огорож до дерева.
| Основні | |
|---|---|
| Вид шліца | Шестигранник |
| Діаметр головки | 8 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.8 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 35 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Призначення кріпильного виробу | Покрівельний, Для деревини, Для листового металу та металевих профілів |
| Покриття | Забарвлення |
| Стан | Новий |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Свердло |
| Форма головки кріпильного виробу | Шестигранна |
- Ціна: 284,10 ₴/упаковка


