Дюбель розпірний, пластиковий КПО 14х100 "Обрій" (50шт.)

86,60 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: id_20335
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дюбель КПО 14х100 це високоякісний дюбель для бетону, цегли ,який виробляє завод "ОБРІЙ" ― Україна. Изготавливається такий дюбель з якісного первинної сировини, що забезпечує його надійність під час використання. Дюбель КПО є 100% аналогом дюбелів WkretMet і відрізняється лише більш низькою ціною. У конструкції дюбеля присутні, так звані, вусики, які не дають йому провертатися разом з шурупом під час монтажу. Даний дюбель 14х010 застосовують у комплекті з шурупами і саморізами мають зовнішній діаметр 10мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Глибина отвору під дюбель | 100 мм |
| Діаметр дюбеля | 14 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 14 мм |
| Діаметр шурупа (саморіза) | 10 мм |
| Довжина дюбеля | 100 мм |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів |
| Спосіб монтажу | Забивання |
| Тип дюбеля | Розпірний |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 86,60 ₴/упаковка

