Гвинтове подовжене свердло по дереву 12х460 мм. Granite

162,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: id_26471
+380 (50) 303-05-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спіральне свердло 3 мм. по дереву Rapide застосовується для свердління отворів у м'якої і твердої породи деревини, ДСП, ДВП і деревних плит. Виготовляється з високоякісної інструментальної сталі.
Мають центруючий різець і шліфовані канавки для швидкого і якісного свердління. Спіральне свердло проходить багаторазове гарт робочих поверхонь і мають дуже довгий термін служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Granite |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина робочої частини | 430 мм |
| Призначення | По дереву |
| Загальна довжина | 460 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
- Ціна: 162,10 ₴
