8х50 Шуруп для лаг і рейок по дереву під ключ глухар 8х50, din 571 (1шт)

2,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: id_20213
Найчастіше шуруп для лаг і рейок використовується для монтажу дерев'яних сходів, дощатих настилів і з'єднання бруса між собою. З його допомогою кріплять сталеві перфоровані куточки або пластини для складання кроквяних систем або каркасів для покрівлі. Шуруп для лаг і рейок 8х50 має шестигранну головку розміром 13мм і закручується за допомогою ключа або біти відповідного шліца.
В інтернет-магазині "Будівельне кріплення" Ви завжди зможете придбати шурупи для лаг і рейок оптимальної довжини і діаметра, а так-же підібрати дюбеля, шайби та інші необхідні кріпильні елементи для ваших робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Тип кріпильного виробу | Шуруп |
| Призначення кріпильного виробу | Для деревини |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Форма головки кріпильного виробу | Шестигранна |
| Вид шліца | Шестигранник |
| Тип накінечника | Гострий |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 8 мм |
| Діаметр головки | 13 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 571 |
- Ціна: 2,50 ₴
